Forum Forum sojuszu S.A.W uni 28 Strona Główna Forum sojuszu S.A.W uni 28

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ishtar
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum sojuszu S.A.W uni 28 Strona Główna -> cHÓmor
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ishtar
Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 138
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 21:37, 27 Wrz 2005    Temat postu:

Temat podobny do tematu metaminda o satanizmie, tylko tym razem o hh :]. Miłego czytania

WSTĘPNE INFORMACJE
» Od dawna wiadomo, że subkultura tzw. "hip-hopowców" nie stroni od narkotyków. Najpopularniejszym wśród kręgów tzw. "ziomków" narkotykiem jest tzw. "trawka". Cenieni naukowcy z Budapesztu - G. Morall oraz C. Johnson potwierdzili, że RAP oraz muzyka hip-hopowa jest współczynnikiem, który sprowadza młodzież na drogę narkomanii. Naukowcy dowiedli również, że słuchanie hip hopu powoduje znaczne opuszczenie się w nauce oraz zepsucie wewnętrzne dziecka.

słuchając hip-hopu dziecko zaczyna:
• wulgaryzować
• spluwać na ulicę
• późno wracać do domu
• odkładać na bok obowiązki szkolne, jak i rodzinne
• łamać prawo (poprzez palenie narkotyków)
• Jeżeli dziecko jest tzw. "hip-hopowcem" istnieje możliowść, że państwa pociecha zacznie wynosić z domu wartościowe rzeczy i wymieniać je na narkotyk.

Naukowcy dowiedli również, iż muzyka w której powtarzane są co jakiś czas takty, powoduje uszkodzenie części mózgu odpowiedzialnej za prawidłowe funkcjonowanie ośrodka wzrokowego oraz słuchu ("powtarzane w kółko takty, migające światła (takie jak na koncertach) powodują stopniowe uszkodzanie ucha wewnętrznego" - napisał G. Morall). Dodatkowo zaznaczyć należy, iż długotrwałe słuchanie hip-hopu przyczynia się do zaburzeń nadnerczy (tzw. "beaty" powodują rozkurczanie się mięśni gładkich brzucha - powiedział G. Morall.).

JAK ROZPOZNAĆ OSOBĘ BĘDĄCĄ TZW. NARKOMANEM?
» Narkomani najczęściej ubierają się w luźne rzeczy. Nie jest to jednak regułą! Może się okazać, że schludnie ubrany hip-hopowiec jest mimo wszystko narkomanem!. Osoby będące narkomanami często noszą poprzyszywane do kurtek/spodni/plecaków różne emblematy.

» Mówiąc luźne rzeczy mieliśmy na myśli ubiór jaki preferują tzw. "hip hopowcy" oraz tzw. "skejci". (skejci to odłam hiphopowców palących haszysz - narkotyk). Ubiór ten charakteryzuje się szerokimi spodniami oraz koszulkami i czapeczkami (tzw. basebolówkami).

» Istotną rzeczą jako wyróżnia hip-hopowców jest to, że używają swojego slangu - często niezrozumiałego dla nomalnych ludzi (policja podejżewa, że hiphopowcy używają go, ażeby zatuszować fakt, że rozmawiają o narkotykach). To właśnie przy użyciu związków frezeologicznych hip hopowcy zamawiają narkotyki u dilerów, jeśli twoja córka/syn przez telefon mówi: "idziemy kiminić palenie", "chodźmy się zbakać" - to oznacza, że właśnie umawia się na dawkę amfetaminy.


» Jeżeli ktokolwiek z Państwa rodziny posiada taki znak przyczepiony gdzieś na ubiorze, należy niemalże natychmiast zrobić badania krwi w celu sprawdzenia czy dana osoba nie zażywa narkotyków. Dalsze obojętne przechodzenie obok tegoż problemu sprawi, że dana osoba stoczy się na samo dno i zostanie tzw. "narkomanem.".

i teraz czas na kącik porad

• U mojego syna/córki znalazłem/am dziwnie wyglądającą strzykawkę - do czego to służy?
Strzykawki są wykorzystywane przez hip hopowców do zaaplikowania sobie dawki tzw. "speedu" (ang. "szybkość"/"prędkość") - silnie odużającego narkotyku, który powoduje omamy słuchowe, jak i wzrokowe. Młodzież odużenie tym narkotykiem określa jako tzw. "naspidownie" - więc jeśli państwa pociecha przez telefon mówi "że jest naspidowana" oznacza to, że właśnie przyjęła dożylnie narkotyk.

• Czym jest sklad hip hopowy?
Sklad hip hopowy to miejsce, w ktorym narkomani przetrzymuja zapasy narkotykow. Policja odnotowala zdecydowany postep w zwalczaniu tego procederu, w lipcu 2005 roku zostały zlikwidowane 43 tzw. "squady", glownie z heroina i zarazona AIDS "trawka", czyli maryhułaną. <--ten fragment mi się szcególnie podobał :]

• U syna/córki odnalazłem/am dziwnie wyglądający czajnik z wystającymi rurkami. Co to jest i co robić?
Dziwnie wyglądający czajnik z wystającymi z niego rurkami jest narzędziem w którym produkuje się narkotyk - tzw. "amfę". Jeżeli odnaleźli Państwo takie urządzenie u swojej pociechy to oznacza to, że Państwa pociecha jest dilerem narkotyków w Państwa dzielnicy.

• U mojego syna/córki znalazłem w kieszeni nasionka nieznanego pochodzenia. Co robić???
Należy niezwłocznie wrzucić nasionka do gara z wrzącym chlorem, ażeby TCHC ("to chyba calak" - młodzieżowa nazwa trawki narkotycznej) odparował i zniknął bezporwrotnie nie narażając naszej pociechy na uzależenienie.

• Moja córka/syn ma w kieszeniach dziwne tabletki. Co to jest i co robić?
Tabletki są narkotykiem silnie działającym, powodują tzw. "haj" (haj jest rodzajem odurzenia, które powoduje złość oraz chęć pobicia kogoś). Dodatkowo tabletki powodują zaburzenia układu oddechowego - co podwyższa możliwość uduszenia się podczas odurzenia narkotykiem - tabletką. W przypadku gdy znajdziecie państwo w kieszeni swojej pociechy tabletki należy natychmiast się ich pozbyć (najlepiej przez rękawiczki, gdyż ruszone dłonią powodują uzależnienie)

• Mój syn jest tzw. "dijejem" w hip hopowym zespole. Co to oznacza?
Państwa syn jest osobą odpowiedzialną za tworzenie muzyki w zespole hip hopowym. Cenieni naukowcy dowiedli, że tzw. "dijeje" (rozwinięcie skrótu DJ) są odłamem hip hopowców sięgających po tzw. "tabletki", które są narkotykiem.

• Moje dziecko straciło apetyt, jest ospałe oraz leniwe. Co robić?
Czynnikiem który powoduje takie zachowanie u Twego dziecka są narkotyki. (głównie tzw. "amfa"). Należy baczniej śledzić poczynania dziecka w domu jak i poza miejscem zamieszkania. (istnieje możliwość, że starsi koledzy tzw. "skejci" częstują Państwa pociechę narkotykiem)

• Moja córka/syn zaczął hodować dziwnie wyglądające rośliny. Co robić?
Jeżeli te dziwne rośliny przypominają tzw. "listek" który opublikowaliśmy na naszej witrynie, to hodowana przez państwa pociechę roślina jest narkotykiem. (z rośliny produkuje się tzw. "amfę"). Roślinę należy natychmiast wywalić a dziecku zrobić badania krwi.

• Widzę odurzonych skejtów. Co robić?
Należy się dobrze ukryć lub poprostu przejść jak najdalej od nich. Istnieje taka koniecznosc, poniewaz narkotyki powoduję agresję oraz tzw. "haj" (haj jest rodzajem odurzenia, które powoduje złość oraz chęć pobicia kogoś). Następnie należy zatelefonować na komisariat policji i zgłosić fakt, że odurzeni narkotykami skejci chcą pana/panią pobić/okraść.

• Mój syn w spodniach posiada dziwne woreczki. Co robić?
Woreczki są opakowaniem na tzw. "heroinę" oraz "amfę" i inne narkotyki, regularnie używane przez tzw. "skejtów". Należy spalić woreczki i pod żadnym pozorem nie wolno ich wąchać ani smakować. (Wąchanie i smakowanie narkotyku powoduje natychmaistowe uzależnienie)

• Do mojej córki przyszedł tzw. "skejt". Co robić?
Neleży zakazać córce widywania się z tzw. "skejtem", ponieważ istnieje możliwość, że para narzeczonych narkotyzuje się środkami odurzającymi takimi jak tzw. "trawka" lub "amfa".

• Moja córka ma chłopaka który jest tzw. "skejtem". Co robić?
Jak pisaliśmy wcześniej, tzw. "skejc"i to odłam hip-hopowców palących haszysz. Należy zadbać o to, ażeby państwa córka nie została narkomanką. Najlepszych rozwiązaniem jest zawiadomienie komisariatu policji o popełnieniu przestępstwa.

• Moja córka/syn przebywa w towarzystwie tzw. dilerów. Co robić?
Należy zatelefonować na policję i zgłosić ten fakt. Jeżeli chcemy aby nasze dziecko było bezpieczne, należy wszystkich hip hopowców umieścić w zakładach karnych - dopiero wtedy ujżymy kres tzw. "narkomanii". Wtedy już nikt nie będzie deprawował naszych pociech.

• Moja córka/syn kolekcjonuje dziwne rurki na półce, co robić?
Te dziwne rurki to tzw. "Lufki" (narkomani palą z nich tzw. "amfę" lub "trawkę"). Należy natychmiast wysłać swoją pociechę na badania krwii, należy również zatelefonować na policję i zgłosić fakt, że w pańskiej dzielnicy dochodzi do rozprowadzania narkotyków przez tzw. "dilerów".

• Mój syn ma tzw. "skład" hip hopowy. Co robić?
Należy kategorycznie zabronić synowi wsystępowania w tzw. "składzie". Wydział kryminalny policji poświęcony narkotykom podejżewa iż tzw. składy hip-hopowe są głownym źródłem rozprowadzania narkotyków. Istnieje możliwość, że państwa syn jest dilerem i narkomanem jednocześnie.

• moja córka/syn słucha hip-hopu, co robić?
Należy zabrać córce/synowi magnetofon/walkam oraz inne urządzenia służące do słuchania muzyki. Należy także zabrać wszystkie kasety oraz płyty - sluchanie hip hopu grozi narkomanią oraz uzależnieniem od tzw. "trawki" - twardego narkotyku.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Abscessus perianalis
Wielki Miecznik ZakonnyDołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 161
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wielkie Połacie Sławskiej Ziemi

PostWysłany: Sob 15:22, 01 Paź 2005    Temat postu:

ygh! Neutral

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ishtar
Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 138
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sob 20:08, 01 Paź 2005    Temat postu:

what ? Razz

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Abscessus perianalis
Wielki Miecznik ZakonnyDołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 161
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wielkie Połacie Sławskiej Ziemi

PostWysłany: Sob 21:07, 01 Paź 2005    Temat postu:

za dużo. tylko przejrzałem. ale obiecuje, że kiedyś przetrawię.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ishtar
Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 138
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sob 21:14, 01 Paź 2005    Temat postu:

niemusisz..
ja sama tego nie czytałam:P


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Owiec777
Jestem BogiemDołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 134
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sob 21:26, 01 Paź 2005    Temat postu:

to po chuja wsadzasz tu niepewne informacje he ?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ishtar
Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 138
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sob 21:34, 01 Paź 2005    Temat postu:

przeczytaj, a nie krytykuj:P

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Abscessus perianalis
Wielki Miecznik ZakonnyDołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 161
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wielkie Połacie Sławskiej Ziemi

PostWysłany: Sob 21:39, 01 Paź 2005    Temat postu:

LOL Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ishtar
Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 138
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sob 21:40, 01 Paź 2005    Temat postu:

a propos tego, że jesteśmy czlonkami... Smile [link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila
Dołączył: 21 Wrz 2005
Posty: 164
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: KIELCE

PostWysłany: Nie 14:33, 02 Paź 2005    Temat postu:

fajna fotka Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ishtar
Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 138
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kielce

PostWysłany: Nie 14:35, 02 Paź 2005    Temat postu:

dzięki Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Abscessus perianalis
Wielki Miecznik ZakonnyDołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 161
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wielkie Połacie Sławskiej Ziemi

PostWysłany: Pon 23:09, 10 Paź 2005    Temat postu:

LOL Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Motoko
Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 108
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 8:46, 11 Paź 2005    Temat postu:

... Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Abscessus perianalis
Wielki Miecznik ZakonnyDołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 161
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wielkie Połacie Sławskiej Ziemi

PostWysłany: Wto 21:22, 11 Paź 2005    Temat postu:

żeby tradycji stało się za dość:

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Abscessus perianalis
Wielki Miecznik ZakonnyDołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 161
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wielkie Połacie Sławskiej Ziemi

PostWysłany: Wto 21:22, 11 Paź 2005    Temat postu:

LOL! Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum sojuszu S.A.W uni 28 Strona Główna -> cHÓmor Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin